Резонанс
12 січня 2017
«Голі дівчата і запальні танці»: у Мережі обурилися через «антиконференцію» ITівців у Києві
Деякі світилини шокують своєю відвертістю.
news-image

У соціальних мережах активно обговорюють "антиконференцію" спіробітників зі сфери IT, яка відбулася у грудні в Києві, передає «Є!», посилаючись на ТСН.

Захід під назвою "Антиконфа" влаштували в одному зі столичних клубів ще 9 грудня, однак найактивніше обговорювати відверті та вульгарні фото вечірки почали лише зараз, після публікації  у популярній групі Facebook "Рагулі".

Організатори вечірки на своєму сайті писали, що вирішили створити  захід, на якому "замість успішних кейсів будуть лише розповіді про невдач", а відвідувачам обіцяли "кальян, алкоголь і сервіс в залі".

Фотозвіт з проведення "антиконференції" 18+ рясніє світлинами із голими жінками – вони танцювали стриптиз, з оголених моделей їли шашлик, а деякі з учасниць у білизні опинилися під столом.

У коментарях до фото заходу люди обурюються через надвідверті номери і пишуть, що організатори такими вечірками принижують гідність жінок.

Утім, є і ті, хто заступаються за такі заходи. Юзери пишуть, що організатори заплатили за шоу, яке "вважають за потрібне".

Також у коментарях користувачі вказують, що квиток на такий захід продають по 270 доларів. 

Раніше повідомлялося, що у московському готелі під час святкування 700-річчя російського рубля влаштували бійку дівчат у купальниках в басейні з чорною ікрою. На відео дві жінки у чорних купальниках із символами євро та долара порпаються у надувному басейні та вимазують одна одну дорогим делікатесом. Вони топчуть ікру ногами та б'ються в ній.

Дійство відбувалося за підтримки Міністерства культури РФ.