Суспільство
19 січня 2017
«Нова програма»: Франція буде видавати «стартаперам» і їх родинам 4-річні візи
Французький уряд оголосив про нову програму - French Tech Visa, яка дає можливість зарубіжним технічним фахівцям отримати візу для себе і сім'ї.
news-image

Це - частина більш глобального проекту Passeport Talent. French Tech Visa, яка спрямована на залучення іноземців, зайнятих в хайтек-галузі: засновників і співробітників стартапів; співробітників-іноземців, охочих приєднатися до французьких стартапів; інвесторів, передає «Є!», посилаючись на "Економічну правду".

За процедурою French Tech Visa підприємець отримує візу на 4 роки, з можливістю продовження. Чоловікові або дружині обіцяють видавати дозвіл на проживання і дозвіл на роботу у Франції. Також ця програма буде зв'язуватися з акселераторами і світовими конкурсами стартапів - наприклад, команди-переможці зможуть розраховувати на прискорену процедуру видачі візи.

Французький уряд також розраховує створити список з 100+ французьких стартапів - якщо іноземця наймає одна з цих компаній, він отримає візу.

На сайті проекту йдеться про швидкий запуск проекту, всім зацікавленим пропонується підписатися на оновлення.

Як відомо, в грудні 2016 року ізраїльське управління інновацій запустило програму "Інноваційні візи" для іноземних підприємців, які хочуть заснувати бізнес у цій країні.