новини

На Вінничині «кіборга» засудили на три роки за крадіжку прапора

Суд ухвалив покарати АТОвця трьома роками позбавлення волі, хоча адвокати доводили, що прапор насправді дешевший і під статтю не підпадає.

Двічі пораненого захисника ДАП Миколу Лаврика засудили за крадіжку державного прапора на Вінниччині. Стяг оцінили в 300 грн і дали максимальне з передбачених статтею покарання.

Інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

Лаврик розповідає, що прапор висів на зігнутій трубі на в'їзді в село Бандишівку – брудний і пом'ятий, немов ганчірка. "Кіборг" каже, що зняв його, бо на власні очі бачив, як у Донецькому аеропорту хлопці вмирають за прапор. "Якось усередині все перевернулося, коли побачив. Я його і забрав. Прапор України не повинен у такому стані знаходитися. Якщо він пошарпаний, брудний – значить, він їм не потрібен. Я його забрав додому, почистив, виправ і залишив у себе", - розповів він.

 Наступного ранку голова сільради заявив про крадіжку на суму, що підпадає під статтю.

"Голова сільської ради надав довідку про те, що державний прапор перебував на балансі і коштував 300 гривень", - розповів начальник Могилів-Подільського відділу поліції Валерій Жучковський.

Суд прийняв рішення покарати АТОвця трьома роками позбавлення волі, хоча адвокати доводили, що прапор насправді дешевший і під статтю не підпадає.

"Закупили такий самий прапор, який вартує 65 гривень, а не 300. Але це невигідно було правоохоронним органам: якщо 65, тоді не буде кримінальної відповідальності. То вони вирішили оцінити в 300 гривень", - каже адвокат Олександр Гардецький.

 

Читайте також: 65% українців вважає, що війна на сході продовжується, тому що вона вигідна владі і олігархам
Читайте також: Ватажок бойовиків розповів російським ЗМІ про «живу воду», яку вживають воїни АТО

15 лютого 2017, 00:34

 

Loading...

До теми

Авторизація