Суспільство
21 лютого 2017
Екс-глава МВС Захарченко розповів про таємний план осісти на Донбасі та втечу Януковича
Янукович планував разом із силовиками перебратися на Донбас.
news-image

Екс-президент Віктор Янукович після кривавих подій на Євромайдані планував разом із силовиками перебратися на Донбас. Про це заявив екс-глава МВС України за часів Віктора Януковича Віталій Захарченко в ефірі одного з російських телеканалів, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

За словами Захарченка, після відсторонення Янукович перебував у Києві. Вони домовилися про виведення на Донбас силовиків, які під час кривавих подій на Майдані перебували у центрі Києва.

У нас була така домовленість: я висуваюсь на Донбас, забезпечую логістику для всіх, хто буде туди виводитися. Війська виводить командувач Внутрішніми військами… Я розумів, що бійцям будуть мститися.

Ми розуміли так, що в нас є легітимним президент Янукович, який прибуде на Донбас і на Донбасі будуть війська. Ми забезпечуємо конституційно обраного президента і ведемо подальші перемовини, - пригадав Захарченко.

Він додав, що не сумнівався у нехтуванні виконання опозицією підписаних протоколів.

Янукович це зрозумів, коли перелітав із Києва до Харкова і з Харкова до Донецька, - додав колишній міністр.

Утікач також розповів, що 21 лютого 2014 року з Януковичем телефоном обговорював порядок відведення військ на Донбас і порядок свого виїзду на Донбас.

Читайте також: Біля суду в Кропивницькому сталася перестрілка, є поранені
Читайте також: У галереї LAVRA пройде найбільший фестиваль до 8 березня
Читайте також: Студентки залучили до суїцидальної гри в групі смерті 50 однолітків (відео)