новини

Білецький заявив, що націоналісти об'єдналися, щоб знищити цю владу

За словами нардепа, президент, уряд і більшість парламенту "приватизували й розпродають" Україну.

Нардеп Андрій Білецький звернувся від імені українських націоналістів до Верховної Ради та влади в цілому з вимогою розірвати дипломатичні зав'язки з РФ та запровадити дієвий механізм імпічменту президента. Про це він заявив у середу з трибуни парламенту, передає «Є!» із посиланням на УП.

Ми, українські націоналісти, єднаємо зусилля для того, щоби протистояти озброєному окупанту на сході та фінансовому диктату з заходу, але головне - для того, щоб знищити цю владу, яка за помилкою називається українською, - сказав депутат.

За його словами, президент, уряд і більшість парламенту "приватизували і розпродають" Україну.

Білецький звинуватив владу у надвисоких комунальних тарифах, безробітті та здачі українських територій Росії.

Купка мільйонерів і мільярдерів фактично узурпувала всю владу в країні, - зазначив він.
Ми вимагаємо розірвання дипломатичних відносин з РФ і вимагаємо реального, дієвого механізму імпічменту президента та відкликання депутатів Ради, - заявив Білецький.

Він також звернувся з вимогою нового політичного курсу для країни, який буде спиратися на пріоритет національних інтересів. Припинити приватизацію стратегічних підприємств, продаж сільськогосподарських земель, зростання цін на комунальні послуги.

Ми, українські націоналісти, об'єднані і рішучі як ніколи. І я вам обіцяю, що якщо ви не наважитесь це виконати (вимоги націоналістів – ред.), у нас вистачить сміливості, сили і рішучості саморозпустити цю Верховну Раду. Повірте, ми це зробимо. Ми зібралися для того, щоб почати боротьбу за владу, за те, щоб вона була не крадійська, а українська, - підкреслив депутат.

Як повідомлялося із посиланнями на результати моніторингу руху "Чесно", Андрій Білецький не відвідує Верховну Раду. Цю інформацію позафракційний нардеп підтвердив в інтерв'ю Українській правді. Він пояснив це тим, що не вірить в силу одного депутата.

Усе вирішують договорняки трьох-чотирьох великих гравців, а решта депутатів – це просто картки, які голосують. Тому один депутат у парламенті не відіграє майже жодної ролі, - заявив він.
Читайте також: Порошенко: Найголосніше про «третій Майдан» кричать російські ЗМІ
Читайте також: YouTube видалив кліп Чичериної із Гіві та Моторолою
Читайте також: Потрібна група для виїзду в Київ... Там є 12,7 і Гвинторіз? - на Майдані планувалося застосування бойової зброї під час мирних акцій (відео)

22 лютого 2017, 14:20

 

Loading...

До теми

Авторизація