новини

Що відомо про 27-річну нову заступницю Насалика?

Наталія Бойко вказала у декларації дохід у майже мільйон гривень від підприємницької діяльності.

У лавах молодих урядовців поповнення - на посаду заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції призначено 27-річна Наталію Бойко, передає «Є!».

Журналісти ТСН дізнались певну інформацію про нову заступницю Насалика з її декларації та сторінок у соцмережах.

Дівчина – зі Львова, навчалась у львівській школі, вищу юридичну освіту здобувала у Національному університеті ім. Франка та у Берлінському університеті ім. Гумбольта.

Батько – все життя викладав у Львівському національному університеті ім. Франка, був деканом юридичного факультету, а з квітня 2015 року призначений членом Вищої ради юстиції (нині перейменованої у Вищу раду правосуддя).

Згідно з декларацією за минулий рік, Наталя одноосібно володіє квартирою площею 139,4 кв м та гаражем у Львові. Крім того, ділить права власності на квартиру площею 44,1 кв м та комору зі своїми батьками, братом та сестрою. У Києві мешкає в квартирі Андрія Оленюка – безоплатно.

Також Бойко вказала дохід у майже мільйон гривень від підприємницької діяльності. А наприкінці року стала власницею позашляховика Toyota C-HR, який, як вказано в декларації, придбала власним коштом – за майже 750 тис. грн. Готівкою дівчина задекларувала 235 тисяч гривень, 18 тисяч доларів та 9 тисяч євро. А з цінних речей – каблучку для заручин, вартість якої не вказана.

Дівчина покладала квіти до посольств Нідерландів та Малайзії після збиття літака над Донеччиною, брала участь у Євромайдані, у пікеті під Єврокомісією, де вирішувалось питання надання безвізу Україні.

Сторінка у соцмережі усіяна звітами з заходів, присвячених реформам, енергоефективності та альтернативним джерелам енергії.

Читайте також: 27-річну дівчину призначено заступником міністра енергетики
Читайте також: На Луганщині знайдено тіло прикордонника на узбіччі дороги
Читайте також: «Це психологічно витримати було неможливо»: Турчинов пояснив, чому втік Янукович

22 лютого 2017, 16:46

 

Loading...

До теми

Авторизація