новини

В Україні заборонили ще один російський телеканал

Причина - передача за участю спецпризначенця РФ.

За результатами моніторингу телеканалу "Охотник и рыболов", що має юрисдикцію Російської Федерації, Нацрада 23 лютого ухвалила рішення вилучити його із переліку дозволених в Україні. Таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що 11 і 12 лютого в ефірі телеканалу транслювалася передача "Звезда на крючке" за участю російського офіцера полковника ГРУ Генерального штабу ЗС Російської Федерації Євгена Миколайовича Конопелькіна, передає прес-служба Нацради, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Так, у програмі було наведено інформацію про героїчну службу командира батальйону російського спецназу ГРУ Росії в Чечні, його бажання з дитинства служити у спецназі, описано бойову ситуацію в м. Грозному (Чечня), після участі в якій Є. Конопелькін отримав зірку Героя Росії, що створює для глядачів позитивний образ російського офіцера, який захищає свою країну від бойовиків і відчуває гордість за російську армію.

Розміщення в ефірі такої інформації свідчить про наявність порушення вимог частини другої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", згідно з якою не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції телепередач, виготовлених після 1 серпня 1991 року, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України, - наголосили у регуляторі.

Рішення Національної ради набуває чинності через місяць після його оприлюднення.

Читайте також: Біля консульства України в Санкт-Петербурзі із сутичками відбувся вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні (відео)
Читайте також: В Підмосков'ї зіткнулися 27 машин (відео)
Читайте також: У Німеччині на продаж виставили віллу Горбачова

23 лютого 2017, 15:21

 

Loading...

До теми

Авторизація