Економіка та бізнес
1 березня 2017
Ахметов «відповів» Захарченку щодо «націоналізації» і відключив телефонний зв’язок та інтернет
"Укртелеком" Ахметова припиняє роботу в ОРЛДО.
news-image

ПАТ "Укртелеком" припиняє з 1 березня 2017 року надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області через втручання невстановлених осіб у роботу мережі та захоплення офісу озброєними особами. Про це йдеться у повідомленні компані СКМ, передає «Є!»

Оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на непідконтрольній території Донецької області і, відповідно, локальний фрагмент мережі оперативно відключено від загальнонаціональної мережі. Припинено надання послуг телефонного зв’язку та доступу до мережі інтернет для майже 200 тисяч осіб, - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що ватажок проросійських бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що близько 40 підприємств української юрисдикції перейшли під зовнішнє управління в ОРДО.

Як відомо, у середу 1 березня донецькі і луганські бойовики заявили, що підприємства під українською юрисдикцією, розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під "зовнішнє управління" бойовиків "ДНР" та "ЛНР".

Читайте також: Захарченко заявив, що взяв під «керівництво» близько 40 підприємств
Читайте також: Уряд ухвалив постанову, яка регулює порядок переміщення товарів через лінію розмежування. Кого стосується «список Гройсмана»?
Читайте також: «Перестаньте говорити одне й те ж з Гризловим і Пєсковим» - Семенченко прокоментував інформацію про те, що «блокадники» самі найняли титушек
Читайте також: Бойовики захопили «Донбас Арену» та гуманітарний штаб Ахметова в Донецьку