Суспільство
3 березня 2017
«Сіль і лід» - нова небезпечна забава у підлітків
Під час "гри" може виникнути опік другого ступеня.
news-image

Останнім часом серед дітей і підлітків поширився новий «тренд» під назвою «Сіль і лід», передає «Є!» із посиланням на 0332.ua.

"Забавка" не є новою, адже з'явилася вона кілька років тому. Проте останнім часом стає все більш популярною.  Деякі діти, які прийняли «виклик», опинилися в лікарні.

Ця зовсім не дитяча гра полягає в наступному: на шкіру насипається сіль і одночасно на неї кладеться лід. Безневинна, на перший погляд, суміш викликає серйозні опіки. Через те, що сіль вступає з льодом в хімічну реакцію, відбувається зниження температури  до - 17 градусів за Цельсієм. Таким чином, ефект впливу цієї суміші на шкіру схожий з обмороженням. Діти відчувають оніміння, шкіра червоніє. І може виникнути опік аж до другого ступеня.

Навіщо діти це роблять? Вони сперечаються, хто довше зможе витерпіти неприємні відчуття від суміші льоду і солі. Своїми «подвигами» в вигляді фотографій вони діляться в соціальних мережах.

Влада євопейських країн, а зокрема, Великобританії  б'є на сполох. Національне товариство попередження жорстокого поводження з дітьми стверджує, що в останні місяці випадки потрапляння дітей в лікарні через такі пустощі почастішали. 

Читайте також: Фінал чотирьох Кубка України: баскетбольна весна починається сьогодні
Читайте також: Мистецька премія «Київ»: список митців, які висуваються на її здобуття у 2017 році
Читайте також: Як виглядатиме метро «Лівобережна» після ремонту? (фото)