новини

Папа Римський порадив використовувати Біблію як мобільний телефон

Понтифік сказав, що в боротьбі з сатаною слід "черпати впевненість в Біблії".

Щоб успішно справлятися з щоденними спокусами, бути здатними приймати і любити ближніх, слабких і нужденних, необхідно щодня читати Біблію і користуватися нею так само часто, як мобільним телефоном.


Про це сказав Папа Римський Франциск під час традиційної недільної молитви Angelus Domini в Ватикані 5 березня. Подія транслювало телебачення Ватикану.

Інформує «Є!», з посиланням на obozrevatel.com.

Коментуючи фрагмент Євангелія про спокусу Ісуса Христа в пустелі, понтифік сказав, що в боротьбі з сатаною слід "черпати впевненість в Біблії".

"Читайте її часто, міркуйте над нею, засвоюйте. Біблія містить Слово Боже, яке завжди актуально і ефективно", - сказав він.
"Що було б, якби ми зверталися з Біблією так само, як з мобільним телефоном? Якби ми завжди носили її собою або хоча б маленьке Євангеліє? Що б сталося? Коли ми забуваємо мобільний, ми повертаємося, щоб забрати його. Якщо читатипослання Бога, які містяться в Біблії так само часто, як ми читаємо СМС в мобільному. Що б сталося? " - Запитав Папа.
І сам відповів на своє питання: "Якщо Слово Боже буде весь час в серце, ніякі спокуси не зможуть відокремити нас від Бога і ніякі перешкоди не зможуть відвернути від шляху добра". Він додав, що читання допоможе перемагати зло, "всередині і поза нами". "Ми станемо більш здатними до життя в дусі, до прийняття і любові наших братів, особливо найбільш слабких і нужденних, а також наших ворогів", - підкреслив глава Католицької церкви.Понтифік додав, що "в цей вечір" разом з римською курією починає великопісні духовні практики, і попросив віруючих помолитися за них.

Читайте також: В США провели благодійний концерт щоб допомогти воїнам АТО

5 березня 2017, 14:37

 

Loading...

До теми

Авторизація