Світ
25 березня 2017
У Франції пожежники здійснили мрію 112-річної бабусі
Жінка завжди мріяла посидіти в кабіні авто пожежників.
news-image

У Франції в містечку Монпельє пожежники здійснили мрію однієї з найстаріших мешканок, прокативши її у 112-й день народження в пожежній машині, передає «Є!», посилаючись на France Info.

Так, літня жінка Матильда Лартіго народилася 24 березня 1905 року. Як передає видання, жінка бачила 17 президентів і дві світові війни, а також стала однією з перших жінок, що отримали водійські права, але досі тільки мріяла посидіти в кабіні пожежної машини.

Про бажання жінки пожежники дізналися від співробітників будинку для людей похилого віку. Бригада рятувальників подарувала іменинниці торт зі свічками та запропонувала прогулятися. На вулиці жінку посадили в пожежну машину і прокотили вулицями міста.

Нагадаємо, раніше у Нідерландах поліція заарештувала 99-річну бабусю заради її мрії. Майже сторічна Енні розповіла, що завжди хотіла відчути, як це - бути ув'язненим. Тому правоохоронці міста Неймеген вирішили здійснити її мрію та посадили її до камери. Для більшої реалістичності, на жінку також одягли наручники.