Події
25 березня 2017
«Я тобі вдячна за кожну секунду»: прощальна промова вдови Вороненкова (відео)
Максакова назвала Вороненкова кращою людиною, яку зустрічала в своєму житті.
news-image

На похороні вбитого екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова його вдова Марія Максакова сказала проникливе слово. Вона подякувала чоловікові за те, що він був найбільшим щастям її життя, передає «Є!», посилаючись на ТСН.

"Мій самий-самий коханий чоловік на світі. Я тобі вдячна за кожну секунду, яку ти зі мною провів. Ти задав таку планку, що я зрозуміла, що в моєму житті до тебе не було нічого і, напевно, нічого не буде. Звичайно, це все дуже несправедливо. Просто, напевно, мало хто знав Дениса так, як знала я. І ось так ми з ним, спершись один на одного, йшли, йшли", - сказала Максакова.

Сьогодні, 25 березня, у Києві на території напівзакритого Звіринецького кладовища поховали екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, якого два дні тому застрелили у центрі столиці. Російського політика відспівали у Володимирському соборі. Попрощатись з Вороненковим прийшли близько двох десятків осіб.

"Повинна сказати, що він був радий, що Україна його прийняла, дала йому можливість залишитися. Тому що його переслідували, переслідували несправедливо. Але, на жаль, юридична чистота його перебування повністю затьмарена свавіллям того вчинку, який вчинено", - додала вдова.

Максакова висловила подяку Вороненкову за прожитий разом час. 

"Ну, що мені сказати, напевно тільки спасибі. Тільки спасибі тобі, що ти у мене був, є, будеш завжди. Якби я могла щось змінити. Я б зробила все. Спасибі тобі, мій рідний", - сказала вона.