Суспільство
29 березня 2017
Російський режисер, отримуючи премію, закликав звільнити Сенцова
Також Олександр Сокуров висловився проти силового придушення протестів.
news-image

Російський кінорежисер і сценарист Олександр Сокуров висловився за звільнення Олега Сенцова і проти силового придушення протестів, що відбулося в Росії в неділю. Про це він заявив під час церемонії вручення премії "Ніка", яку він отримав в номінації "Честь і гідність", передає «Є!»

Сьогодні я хочу сказати, що я чекаю на рішення від президента, відповіді на питання, яке ми обговорювали – звільнення Олега Сенцова. І президент сказав, що він буде думати над цією проблемою, - сказав він.
Я, як і багато хто з вас, у неділю дивився, що відбувалося в країні. І мені здається, що держава робить велику помилку, коли поводиться настільки фамільярно з молодими людьми: зі школярами та студентами, - заявив він.
Я добре знаю настрої. Не можна починати громадянську війну зі школярів і студентів. Ніхто з політиків не хоче чути школярів і студентів, ніхто з ними не розмовляє ... Вони бояться це робити. Це неможливо терпіти, - сказав він.
Я хочу звернутися до наших чоловіків-депутатів – давайте приймемо закон, який забороняє торкатися до жінок і дівчат, які беру участь в громадських акціях. Якщо ви бачили, що було в неділю, ви бачили, як за руки, за ноги хапали дівчат, школярок і тягли кудись. Грубо. Це було насильство. Вони (молодь) нарешті зрозуміли, що в країні відбувається, - заявив Сокуров.

 

Читайте також: Курс валют на 29 березня
Читайте також: У Словаччині створили машину для придушення масових заворушень (відео)