Суспільство
13 квітня 2017
«ЛНР» просить відновлення залізничного сполучення з Україною
Загалом залізниця використовувалася для перевезення вантажів: дерева, вугілля коксу.
news-image

Окупаційна влада частини Луганщини готова відновити пасажирські залізничні перевезення в українські міста за умови згоди української сторони.

Інформує «Є!», з посиланням на zik.ua.

Як повідомляє підконтрольний «ЛНР» сайт, «в.о. міністра інфраструктури і транспорту» Володимир Герасимчук каже, що вони готові розглянути будь-які пропозиції української сторони, – повідомляє Depo.Донбас.

«Зараз в першу чергу стоїть питання з пасажирськими перевезеннями. Тому що, завдяки «українським бандам», ми не можемо відкривати залізничні пасажирські маршрути, наприклад, «Луганськ-Київ», «Луганськ-Одеса», – зазначив він.

«Ми в змозі все це зробити, і люди є, і професіонали є. Але немає політичної волі України. Все залежить від того боку. Ми працюємо, ми готові йти на будь-які пропозиції», – додав Герасимчук.

Нагадаємо, так звана «рада міністрів «ЛНР» остаточно привласнила майно структурного підрозділу регіональної філії Луганської дирекції залізниць ПАТ «Укрзалізниця».

Три роки тому структурний підрозділ регіональної філії Луганської дирекції залізниць входив у ГП «Донецька залізниця». Після окупації залізничні вокзали у Луганську і Донецьку спустіли, сполучення з українськими регіонами немає з осені 2014 року, а між «республіками» ходять поодинокі електрички.

Загалом залізниця використовувалася для перевезення вантажів: дерева, вугілля коксу. Крім того, «ЛНР» і «ЛНР» довго не могли поділити сфери впливу на залізниці, оскільки головний офіс знаходився у Донецьку, а луганські окупанти не хотіли підпорядковуватися донецьким у питаннях залізничних перевезень. 

Читайте також: Бойовики ввечері завдали удару по шахті «Бутівка»: загинув український військовий
Читайте також: Під Києвом пасажири влаштували блокаду місцевим електричкам (відео)