Події
17 квітня 2017
Відомому хорватському футболісту заборонили в'їзд в РФ через підтримку бійців АТО
Футболіст за свій рахунок організовує відпочинок українцям, які постраждали від війни, в Хорватії.
news-image

Відомому футболісту Івіці Пиричу заборонили в'їзд в Росію через те, що він підтримує українських бійців АТО. Про це він розповів в інтерв'ю Gazeta.ua, пише «Є!».

"Мені туди не треба їхати. Навіть не планував цього робити. Що поганого в тому, що я допомагаю людям, постраждалим від війни? Думаю, я чиню правильно. Мені сказали, що я допомагаю фашистам і терористам. Нехай думають, що хочуть. Це Росія робить погані речі, як і тоді, коли війна була в Хорватії. Сценарій цих обох воєн – один і той же. Бог є і від нього ніхто не сховається. Рано чи пізно кожен отримає за свої заслуги. Якщо я роблю щось погане, то Бог мене покарає", – сказав Пірич.

 

Футболіст за свій рахунок організовує відпочинок українцям, які постраждали від війни, в Хорватії.

"Я вважаю, що українці теж стали сильнішими. У країні дуже піднявся патріотизм. Погано те, що багато людей гинуть. Діти втратили найважливіших людей у своєму житті – батьків. Це найгірше. Але вони розуміють, що тато віддав своє життя за Україну і цінують це. Ми дуже добре розуміємо українців, адже Хорватія пережила таку ж ситуацію. У наших підручниках написано, що хорвати прийшли з Карпат. Я і мої друзі комфортно відчуваємо себе в Україні", – додав футболіст.

 Раніше Олег Скрипка здивував історією, як його діти купили тепловізор для бійців АТО.