Спорт
25 квітня 2017
Міжнародна федерація хокею високо оцінила рівень організації ЧС у Києві
Організатори відзначають високий інтерес до хокейної першості з боку глядачів.
news-image

Хокейний матч між збірними командами Україна - Польща в рамках чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1А, який проходить в Києві, подивилося понад 8 млн телеглядачів. Про це 24 квітня під час прес-конференції, присвяченій початку чемпіонату, заявив віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко, передає «Є!»

Георгій Зубко розповів про високий інтерес до хокейної першості з боку глядачів в перші два дні чемпіонату.

«У перший ігровий день матчі чемпіонату відвідали близько 10 тис. уболівальників. На першій грі стартового дня чемпіонату між збірними України та Угорщини трибуни Палацу спорту були заповнені більш ніж на 80%. На матчах інших збірних - близько 50%», - зазначив віце-президент Федерації хокею України.

Крім того, за словами Георгія Зубка, матчі хокейного першості також отримали високі телевізійні рейтинги. Зокрема, перший матч збірної України проти команди Угорщини подивилося понад 7 млн ​​телеглядачів, а другу гру нашої збірної з польськими хокеїстами - понад 8 млн.

Присутні на прес-конференції спікери також відзначили високий рівень організації чемпіонату світу з хокею в Україні, який забезпечив безпеку і комфортність цього спортивного заходу. Зокрема, член ради Міжнародної федерації хокею Сергій Гончаров зазначив:

«Організація чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1А в Україні знаходиться на високому рівні. У Києві створено всі умови для якісного проведення матчів та їх комфортного перегляду ».
Читайте також: «Чумацький шлях»: «Софія Київська» запрошує відвідати проект про взаємовплив української та кримськотатарської культур
Читайте також: Віталій Кличко повідомив про можливість запуску суміщених смуг руху для громадського транспорту та велосипедистів