Київ
26 квітня 2017
У КМДА повідомили, за якими показниками столиця лідирує серед інших міст
Київ обігнав Дніпропетровщину та Миколаївщину.
news-image

У Києві найвищий в Україні рівень оснащення будинковими приладами обліку теплової енергії – понад 95,2%. Також столиця лідирує за рівнем встановлених загальнобудинкових приладів обліку холодної води – більше 98,7%. Про це свідчать дані Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Так, сьогодні в 95,2% житлових будинків столиці (загалом у Києві 11,4 тис. багатоповерхових будинків) встановлені будинкові теплові лічильники, що дають можливість розраховуватися за реально спожиту теплову енергію. На другому місці – Дніпропетровщина, де теплолічильниками оснащено 89% житлового фонду. Третій показник кількості теплолічильників за Миколаївщиною – 88,1% оснащення.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв зазначає, що попри те, що програма оснащення житлових будинків тепловими лічильниками триває, усі київські споживачі сьогодні мають змогу розраховуватися за показаннями приладів обліку. Відповідно до постанови КМУ від 30 листопада 2016 р. № 865, нарахування за тепло в будинках без приладів обліку здійснюються на основі середньозважених показників сукупної кількості теплолічильників міста.

«Після виконання програми встановлення теплових лічильників, що було пріоритетним завданням упродовж останніх двох років, Київ планує перейти до програми оснащення будинків системами регулювання подачі тепла. Якщо лічильник дає зниження оплати за опалення на рівні 20%, то система регулювання економить 30-40% коштів на опаленні залежно від погодних умов. Цього року на встановлення індивідуальних теплопунктів місто виділяє 35 млн грн», – зауважив Петро Пантелеєв.

Читайте також: У Києві з’явився інвестор, готовий продавати хліб за пільговою ціною
Читайте також: Відсьогодні у центрі столиці обмежено рух транспортних засобів через «Євробачення»
Читайте також: Курс валют на 26 квітня