новини

Потап відверто розповів про відносини із Настею Каменських

Коли група переживала кризу, Потап записав дует з іншого популярною співачкою - Вірою Брежнєвою.

Сьогодні Настя Каменських відзначає 30-річчя. Її компаньйон по сцені Потап зізнався, що деякий час не міг змиритися з вибуховим характером Насті Каменських.

Інформує «Є!», з посиланням на telegraf.com.ua.

Співак розповів, як важко переживав той факт, що Настею Каменських цікавляться більше, пише Хроніка.інфо з посиланням на Главком.

"Настя захопила собою весь простір, тому що вона дуже сподобалася людям. І я не міг зрозуміти, як так? Адже я придумав проект, я все роблю, пишу, записую, а слава дістається Насті? Ми просто ненавиділи один одного. У нас обох настільки сильні характери ", - поділився спогадами Потап.

Так, коли група переживала кризу, Потап записав дует з іншого популярною співачкою - Вірою Брежнєвою.

"Ми тоді дуже сильно сварилися з Настею, я був на 100% впевнений, що дует розпадеться. Набридло. І я записав пісню з Вірою Брежнєвою", - розповів співак.

Проте одного разу Потап вирішив поговорити з Настею без емоцій і криків про те, як їм жити далі. І обидва дійшли згоди.

"Ми один до одного приходимо і кажемо, ну, ми хіба винні, що люди люблять нас удвох. Обидва яскраві, кожен самостійно, а разом - прямо супер-дует. Я кажу, мовляв, давай будемо співати, поки люди нас не розлюблять" , - згадав він в бесіді з журналістами програми "Зірковий шлях".

Вже після цього Потап написав пісню "Чумачечая весна", яка стала гімном весни, а для дуету - символом примирення.

"І у нас стався скажений підйом знову. Концертні графіки зашкалюють. У нас і так завжди було, а тут взагалі. Цей успіх так об'єднує, ми інакше на все це подивилися. І я подумав, якщо б ми тоді розійшлися, то не було б "Чумачечая Весна", - додав Потап.
Читайте також: Каменських вигуляла маму в Барселоні та купила старого Іглесіаса (фото)
Читайте також: Сюрприз від організаторів Євробачення: названо ім'я хедлайнера фіналу конкурсу

5 травня 2017, 01:07

 

Loading...

До теми

Авторизація