Київ
12 травня 2017
Відвідувачі у київському кафе обурилися наявністю серпа, молота та георгіївської стрічки (фото)
Дізнавшись, що такі кафе по всій країні, гості з Литви були ошелешені.
news-image

У Києві в одному з кафе на полицях стоять фотографії з георгіївською стрічкою, серп і молот та Молода гвардія. Про це розповів військовий журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відповідні фото, повідомляє «Є!» з посиланням на РБК.

"Приїхали брати литовці. Київський вокзал. Хлопці голодні. Зайшли в перше-ліпше кафе. Варенична "Катюша". Вивчивши меню, хлопці стали оглядатися. Обличчя Žilvinas Pastarnokas застигло в здивуванні. "Це Молода гвардія?", - відірвав погляд від книжкової полиці та перевів на георгіївську стрічку на фотографії. І відкрив рот. Поруч красувався серп і молот - заборонений в балтійських країнах. На їх фоні видалися чужими рюкзаки, стояли біля нашого столика, з оптичними прицілами та тепловізорами. Їх литовці привезли для наших захисників. Для боротьби з любителями такої ось символіки. "У нас би за таке посадили", - сказав Зільвінас.
"У нас би в таке кафе ніхто не ходив", - додав Jonas Ohman і оглянув повний зал. А коли я сказав, що такі кафе по всій країні, гості з Литви були ошелешені. Вони розповіли, що колись в Литві був подібний ресторан. Радянська стилістика. Ностальжі, ретро... Але коли стосунки з путінською Росією загострилися, прикол перестав здаватися приколом. Набув зовсім іншого сенсу. Та кафе закрилося. Що тут скажеш - Україна не Литва", - написано в повідомленні.

 

"Проклята пропаганда, "Катюша" повинна згортати скатертину", - написав Сергій Медяник.

 

"Про всю країну не погоджуюсь. В західній частині такого вже років 20 як немає, а комуністичні збіговиська на 9 мая хіба на цвинтарах сходяться. Для прикладу, у Івано-Франківську моєму навіть вулиці з комуністичною назвою немає, не те що кафе", - зазначив Антон Міцкан.
"Терпіти не можу цю "Катюшу" з її ностальгією за "совком", - написала Жанетта Феоктістова.

Читайте також:Офіцер по поверненню додому із зони АТО прямо на пероні зробив пропозицію коханій (фото)


Читайте також:Споживачам із неповіреними лічильниками води доведеться платити більше