Політика
25 травня 2017
Депутат який «осоромився» з пікантними фото у ВР пояснив їх походження
Фотографію він показав ще раз журналістам ТСН зі свого телефону.
news-image

Народного депутата Сергія Шахова заскочили на листуванні з дівчиною, яке складалася і з фотографій відвертого змісту. Віртуальна співрозмовниця була підписана "Діаною" та зверталася до політика словом "Роднюля", інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

Вона питала про родину, гроші і справи просто зараз. Він радить увімкнути телевізор і подивитися на нього в парламенті. Шахов пояснив, що це листування з донькою його друга.

"Юрій Бек удочерив дівчинку, якій я допомагаю – півтори тисячі гривень віддаю кожен місяць", - заявив Шахов.

 Він також запевнив, що пікантні фото з оголеними сідницями йому з телефону Діани надсилав саме Юрій, бо він не має власного смартфона – і це, за його словами, "приколи". Фотографію він показав ще раз журналістам ТСН зі свого телефону. І запевнив, що до Діани вона стосунку не має. 

"Їй років 15-16. Якщо чесно, я бачив Юру і Діану один раз за останні 8 років. Вони живуть узагалі у Вінниці", - розповів нардеп.

 

Але не лише Шахова ловили на переписці під час засідань парламенту. Депутат від "Самопомочі" Андрій Мірошник через скандальну переписку добровільно здав мандат. Він просто у сесійній залі планував відпустку на Мальдівах – обговорював тур ціною понад 10 тисяч євро. Відзначився також молодший брат Михайла Добкіна – Дмитро. Він замовив у Раді тур на 135 тисяч євро.

Трапляється, що SMS на телефонах депутатів у Раді розсекречують любовні романи. Так, через переписку журналісти дізналися про роман між сестрою Сергія Льовочкіна Юлією та її на той час політичним опонентом – бютівцем Віталієм Чудновським. 

Читайте також: Нардеп попався на пікантному листуванні у Раді (фото)
Читайте також: Нардепи-свободівці вимагають введення віз із Росією