Політика
17 червня 2017
Як США допомагають Україні: думка Гройсмана
Очільник Кабміну закликав американських партнерів продовжити тісну взаємодію із зміцнення боєздатності Збройних Сил України.
news-image

Санкційна політика США є одним з найдієвіших заходів у протидії російській агресії на Сході України.

Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Таку заяву зробив український прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з колишнім Державним секретарем США, Головою Ради директорів Національного демократичного інституту США Мадлен Олбрайт.

Зокрема, він подякував американському політику за консолідацію міжнародної підтримки України, у тому числі щодо цільової підтримки в реалізації її реформ.

"Санкційна політика США є одним з найдієвіших заходів у протидії російській агресії на Сході України", – підкреслив посадовець.

Крім того, очільник Кабміну закликав американських партнерів продовжити тісну взаємодію із зміцнення боєздатності Збройних Сил України та розглянути можливість надання Україні сучасної оборонної зброї.

Мадлен Олбрайт своєю чергою високо оцінила зусилля та практичні заходи Уряду щодо проведення реформ, відзначила їхні помітні позитивні результати, зокрема в боротьбі із корупцією, покращенні інвестиційного та бізнес-клімату, стабілізації основних макроекономічних показників.

"Україна може повною мірою й надалі розраховувати на допомогу і підтримку Сполучених Штатів Америки як у проведенні внутрішніх реформ, так і в боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави", – зауважила американка.
Читайте також: В Кабміні дали прогноз як житимуть українці через три роки