Політика
21 червня 2017
Рабінович: «У Верховній Раді нова коаліція - БПП, Народний фронт і Оппоблок» (фото)
Політик заявляє, що прийнятий сьогодні за основу закон - це вбивство правосуддя.
news-image

У Верховній Раді сформувалася нова серйозна парламентська більшість у складі« Народного фронту », Блоку Петра Порошенка і Опозиційного блоку.

Про це заявив народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі програми «Сьогодні» на ТРК «Україна» голосування в ВР за законопроект, яким вносяться зміни до Господарського, Цивільного, Процесуального кодексів України, Кодексу адміністративного судочинства та інші законодавчі акти, повідомляє «Є!».

«Прийнятий сьогодні за основу закон - це вбивство правосуддя! Приймається прецедентне право. Прибираються адміністративні суди - і тепер такого поняття, як судовий розгляд «людина проти держави», більше не існує. І найстрашніше - це ось та прихована «спецконфіскація», яку влада ніяк не могла протягнути, а тепер протягла», - обурився парламентарій.
«Сьогоднішнє голосування показало всім нам, що в парламенті утворилася справжня більшість у складі" Народного фронту ", БПП і Опозиційного блоку. Тому я пропоную Опозиційному блоку прибрати з назви слово "опозиційний" і залишити просто "блок", наприклад, блок за інтересами», - запропонував політик.
«Як же ви, 23 людини, які називають себе опозицією, проголосували сьогодні закон, який знищує права людини і правосуддя. Опозиція не може голосувати з БПП і "Народним фронтом". Я розумію, що їм важко, що на них «висять» кримінальні справи, але не можна так зраджувати своїх виборців Півдня і Сходу - ми ж брали перед ними зобов'язання. Тому я вважаю, що сьогоднішнє голосування показало: дискусію про те, опозиційний це блок до влади чи ні, можна вважати закритою», - упевнений Вадим Рабінович.

Читайте також:З'явилися подробиці зустрічі Порошенка та Тіллерсона

Читайте також:«Якщо ми всі почнемо голодувати разом з Олегом Березюком - це проблему не вирішить» - нардеп