Події
22 липня 2017
Мати полоненого Агєєва вже знаходиться на території України
Українська сторона пообіцяла Світлані Агеєвої влаштувати зустріч з її сином, в тому числі і наодинці.
news-image

Мати полоненого російського військового Віктора Агєєва Світлана в п'ятницю, 21 липня, в'їхала на територію України.

Інформує «Є!», з посиланянм на ТСН.

Про це "Новій газеті" телефоном з поїзда повідомив журналіст Павло Канигін, який її супроводжує. 

За його словами, українська сторона пообіцяла Світлані Агеєвої влаштувати зустріч з її сином, в тому числі і наодинці. При цьому, як виняток, українська сторона погодилася прийняти жінку на внутрішньому російському паспорту.

"не В'їхали прямо через Росію, тому що у матері єфрейтора немає закордонного паспорта. Ми дуже побоювалися, що по внутрішньому паспорту її не пропустять наші, російські прикордонники. А українські прикордонники знали, що у Світлани з собою немає закордонних документів. Українська сторона погодилася, як виняток, прийняти Світлану Вікторівну по внутрішньому російському паспорту", - зазначив Павло Канигін.

Журналіст не називає імен і посад людей, які представляють українську сторону. Він пообіцяє назвати їх після того, як зустріч відбудеться.

"З приводу самої зустрічі: нам обіцяли влаштувати її в найближчі дні, щодо часу та місця поки нічого невідомо, нас зорієнтують пізніше. Сам Віктор Агєєв, як відомо, перебував у СІЗО міста Старобільськ, але зустріч, я думаю, може бути, і в якомусь іншому місці — все вирішиться завтра", - зазначив Канигін.

Журналіст додав, що з моменту звернення Світлани Агеєвої до президента України Петру Порошенку ніхто з російських властей з нею не зв'язувався. Лише перед самим виїздом в Україну їй зателефонували співробітники ФСБ і сказали, щоб вона була обережніше.

"Сталося це відразу після покупки квитків. ФСБ, мабуть, дала зрозуміти: контора в курсі", - повідомив Павло Канигін.
Читайте також: Мати військового РФ Агєєва просить Порошенка його помилувати (відео)
Читайте також: Терористи оприлюднили відео допиту «українського військового»