новини

У світі існує багато в'язниць, перероблених в готелі (фото)

Деякі з них повністю переробляють під бажаний стиль, а деякі все ще зберігають оригінальну естетику.

Часто занедбані та розформовані в'язниці перетворюють в різні громадські простори та готелі. Деякі з них повністю переробляють під бажаний стиль, а деякі все ще зберігають оригінальну естетику.

В Business Insider розповіли, як сьогодні виглядають колишні в'язниці в різних країнах світу, інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

The Liberty Hotel, Бостон, США

Бостонська в'язниця містила ув'язнених близько 140 років, перш ніж була перетворена в дорогий готель. Зовнішній вигляд будівлі залишився майже незмінним, але всередині все повністю перебудували. Частина камер перетворилася в номери, а інша частина була віддана під бар, ресторан і бутіки на першому поверсі.

Alcatraz Hotel, Кайзерслаутерн, Німеччина

В'язниця в будівлі готелю функціонувала з 1867 по 2002 рік, але пізніше вона була відремонтована і в даний час готель включає в себе 56 номерів для гостей. Тут можна зупинитися в звичайному сучасному номері або в одній з "кімнат-камер" з закритими вікнами, загальними туалетами і включеним у вартість "тюремним сніданком".

Best Western Premier Hotel Katajanokka, Гельсінкі, Фінляндія

У будівлі колишньої в'язниці в Гельсінкі ув'язнені очікували суду. Проте зараз в готелі збережені оригінальні цегляні стіни, на яких можна побачити старі написи. Готельні номери оформлені в мінімалістичному стилі і зроблені з об'єднаних камер.

Four Seasons Sultanahmet, Стамбул, Туреччина

Готель розташований в центрі міста неподалік від найпопулярніших визначних пам'яток. В'язницю тут збудували на початку 20-го століття, проте про перше призначення будівлі сьогодні нагадують лише старі дерев'яні двері, що ведуть до вестибюля, та гравюри з іменами колишніх ув'язнених на мармуровій колоні в холі.

Het Arresthuis Hotel, Рурмонд, Нідерланди

Одна з найсуворіших установ тюремної системи Нідерландів була відкрита в 1862 році. Набагато пізніше його 105 камер були перетворені у 40 великих кімнат.

Ottawa Jail Hostel, Оттава, Канада

Лише за 10 років свого існування (1962 по 1972 роки) в'язниця в Оттаві заслужила сумну славу через нелюдське поводження з ув'язненими, які перебували в камерах без обігріву і каналізації. Частина будівлі досі збережена в своєму первісному стані, але деякі відвідувачі стверджують, що неодноразово зустрічали привидів колишніх мешканців камер.

Hostel Celica, Любляна, Словенія

Така в'язниця була призначена лише для військовослужбовців, але вмілі художники та архітектори надали їй іншого вигляду. Проте будівля все ж зберегла частину колишньої атмосфери завдяки залишеним оригінальним вікнах і дверях.

Hotel de la Paix Luang Prabang, Луангпхабанг, Лаос

Колишня міська в'язниця після ремонту сьогодні включає в себе 23 просторих люкс-номери з садами і басейнами. Проте на території колишньої в’язниці все ще можна знайти кілька сторожових веж.

Читайте також: Одеський кінофестиваль-2017: оголошено переможців (відео)

23 липня 2017, 17:59

 

Loading...

До теми