Події
1 серпня 2017
«Укрпошта» знизила вартість відправки важких посилок по основних міжнародних напрямках
«Укрпошта» вказує, що її мережа з 11,5 тис. відділень є найбільшою в Україні за можливістю оформлення міжнародних відправлень.
news-image

"Укрпошта" з 1 серпня знизила вартість пересилки посилок масою 10-30 кг авіатранспортом. В США, Китай, Канаду і Австралію вартість знижено на 25%, в Гонконг, Японію і Південну Корею - на 20%, Італію, Іспанію і Францію - на 5%, говориться в повідомленні компанії у вівторок.

Інформує «Є!», з посиланням на ua.interfax.com.ua.

Як уточнив агентству "Інтерфакс-Україна" директор з комунікацій та взаємодії з органами державної влади "Укрпошти" Михайло Василенко, для певних країн тарифи збільшилися: для Польщі, Чехії, Латвії, Німеччини в залежності від різної ваги - від 5 до 16%.

"Ці напрямки не є найбільшими за обсягами експортних пересилань міжнародних відправлень. А для Китаю, Канади, Австралії, які є головними експортними напрямами в структурі міжнародних відправлень "Укрпошти" і мають найбільші обсяги пересилання, ціни знижені", - зазначив М.Василенко.

Компанія додала, що для відправлень в Молдову і Росію вартість наземного пересилання знижено на 25% і 23% відповідно, а тарифи на універсальні послуги з пересилання міжнародних відправлень вагою до 10 кг залишилася без змін.

У повідомленні наголошується, що "Укрпошта" активно розвиває експортний напрямок, частка якого зросла на третину з початку року.

Крім того компанія заявила про готовність укладати договори з корпоративними клієнтами - регулярними відправниками з наданням їм знижок від 5% до 25% на пересилання міжнародних відправлень і отриманням безкоштовних консультацій штатного митного брокера.

"Укрпошта" вказує, що її мережа з 11,5 тис. відділень є найбільшою в Україні за можливістю оформлення міжнародних відправлень. Компанія має партнерство зі 192 національними поштами і може доставляти відправлення в 234 країни і території в рамках спрощеного митного оформлення товарів.

Читайте також: З початку року збиток Укрпошти склав 360 млн грн
Читайте також: В університеті Сеула в руках у професора вибухнула посилка