Події
7 серпня 2017
Газманов приїхав у окупований Донецьк
До окупованого проросійськими бойовиками міста артист приїхав співати та нести мир. Газманов упевнений, що росіяни й українці мають бути разом.
news-image

Російський співак Олег Газманов, якому заборонили в'їзд в України та не пустили до Литви, з'явився в Донецьку, повідомляє «Є!» з посиланням на Таблоїд.

До окупованого проросійськими бойовиками міста артист приїхав співати та "нести мир". Газманов упевнений, що росіяни й українці мають бути разом.

"Ми потрібні одне одному. І ці межі між нами - це штучні межі, якраз таки політичні кордони... Посил такий, що ми разом. І ніякої політики тут немає. Я не везу сюди політику. Музика голосніша за гармати", - сказав росіянин у коментарі "Комсомольской правде".
 

Співак узявся бажати жителям Донецька "мирного неба, ясних днів".

"Щоб ми були разом, щоб була надія на майбутнє. Ось я так переживаю, якщо чесно, за ситуацію, яка склалася між Україною та Росією. Я, звичайно, хотів, щоб не було меж між нами. Тому що це жахливо, коли величезну слов'янську державу, яка завжди була разом - розділяють", - сказав Газманов.
"Хочу, що б всі були розумнішими. Поганий мир краще за війну. А в світі так багато зброї. Хочеться, щоб наші діти ніколи не знали війни і були щасливі", - додав він.

Читайте також:Олег Газманов зібрався на гастролі до окупованого Луганська