новини

Росія запустила залізницю в обхід України

Рішення про будівництво залізничного обходу України для поїздів, що прямують з центральних районів країни до південних регіонів РФ, було прийнято Росією на початку 2015 року.

Рішення про будівництво залізничного обходу України для поїздів, що прямують з центральних районів країни до південних регіонів РФ, було прийнято Росією на початку 2015 року.

Інформує «Є!», з посиланням на glavcom.ua.

Залізниця, яка побудована в Ростовській і Воронезькій областях РФ в обхід території України, введена в дію, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на інформоване джерело.

«Робочий рух на ділянці Журавка - Міллерово відкрито. Таким чином, можна сказати, що почалася експлуатація цієї двоколійної електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «інтенсифікація руху на гілці зростатиме, відповідні плани реалізуються міністерством транспорту, російськими залізницями, іншими профільними структурами».

«Ділянка Журавка - Міллерово, розташована на території Ростовської та Воронезької областей, дозволила поєднати залізничним сполученням російські регіони в обхід України. Рішення про будівництво залізничного обходу сусідньої держави для поїздів, що прямують з центральних районів країни у південні регіони, було прийнято РФ у 2015 році», - підкреслює видання.

Раніше в понеділок міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що ділянка Журавка - Міллерово забезпечить Росії незалежність від проходження кордону сусідньої України.

Читайте також: «Укрзалізниця» змінює графік поїздів Інтерсіті
Читайте також: «Нижче опускатися нікуди. Це дно»: Вернидуб прокоментував матч Зоря - Олімпік
Читайте також: На Миколаївщині автомобіль «DAF» з напівпричепом перекинувся на коліях та заблокував рух потягів (фото)

7 серпня 2017, 18:33

 

Loading...

До теми