Світ
15 серпня 2017
21 серпня відбудеться найдовше в історії сонячне затемнення
У цей період можна буде розгледіти сонячну корону.
news-image

Незабаром буде найдовше сонячне затемнення в історії. За даними дослідників, Місяць закриє Сонце на півтори години. Фахівці попереджають також про так званий коридор затемнень, який вплине на емоції людей, повідомляє «Є!», з посиланням на telegraf.com.ua.

21 серпня відбудеться повне сонячне затемнення. У цей період можна буде розгледіти сонячну корону. Місяць повністю закриє диск Сонця, але не затьмарить зовнішніх шарів його атмосфери.

"Коридор затемнень", що виникає між двома затемненнями, в останній раз був в лютому 2008 року. Знову повториться тільки в 2026-му. Емоційна сфера людей в цей період дуже нестійка. Виникає високий ризик конфліктів, проявів агресії в різних масштабах. Яскравий приклад - події зими 2008 року, коли також був коридор затемнень між 7 і 21 лютого.

Саме під час затемнення Місяця 21 лютого відбулися гучні демонстрації в Белграді проти проголошення незалежності Косово. Результат - погроми іноземних посольств. Збройні сили Туреччини почали історичну сухопутну операцію в Іраку проти курдських бойовиків в той же день. А Індонезію вразило землетрус силою 7,5 бала.

Фахівці радять стежити за відчуттями і емоціями, не піддаватися раптовим нападам гніву. Найбільше цей вплив відчують люди, народжені під знаками зодіаку, ділянки яких зачіпає затемнення - сузір'їв Лева, Водолія, Овна і Стрільця.

Читайте також: Унікальне природне явище: у Великобританії спостерігали рожеву веселку (фото)
Читайте також: Крим обійшов Анталью за кількістю заражених людей