Політика
16 серпня 2017
Корупціонізм - це в моралі чиновника, зарплата тут ні до чого, - нардеп Найєм
Депутат зазначив, що систематичне підвищення заробітної плати чиновникам та парламентаріїв не викорінить корупції, адже це вже вкорінене в свідомості явище, притаманна воля та моральність.
news-image

Мустафа Наєм – народний депутат від фракції Блок Петра Порошенко висловив свою точку зору щодо корупції в Україні, пише «Є!» з посиланням на novostiua.net.

Зокрема він зазначив, що систематичне підвищення заробітної плати чиновникам та парламентаріїв не викорінить корупції, адже це вже вкорінене в свідомості явище, притаманна воля та моральність. 

Проте позитивний момент в цьому є – більше активних людей прагнуть потрапити на державну службу.

За словами нардепа, чиновники аж ніяк не хочуть підвищення цих зарплат з таких простих причин, що їм не вигідно, аби у їх підлеглих була достатня заробітна плата. Їм вигідно давати на руку від себе, щоб ті виконували те, що треба і як треба. Лідери фракції дають в конвертах своїм депутатам, а ті голосують, відповідно «до умов договору». Підвищення зарплати звучить обнадійливо тільки для охочих потрапити в державні органи з метою змін, а не з метою кришування.

Наєм заявив, що зарплата нардепа повинна прив’язуватись до зарплати, наприклад, вчителя. А той, кого не влаштовує такий дохід, може йти на інакшу роботу, в Раді ніхто насильно не тримає, а навіть рідко просить залишитись.

Читайте також:Українці забагато їдять, - Андрій Рева (відео)

Читайте також:Балчун: Це була найскладніша місія в моєму житті