Суспільство
18 серпня 2017
Глава СБУ закликав українців не їздити на заробітки в Росію
ФСБ через центр «Аналітика і безпека» готує диверсії в Україні. Керівники цього центру отримали завдання від ФСБ – підібрати з числа колишніх бійців АТО кандидатів на заробітки в Росії.
news-image

Глава Служби безпеки Василь Грицак закликає українців не їздити на заробітки в Росію.

Про це повідомляє «Радіо Свобода», пише «Є!»

«Ми отримали інформацію про те, що ФСБ через центр «Аналітика і безпека» готує диверсії в Україні. Керівники цього центру отримали завдання від ФСБ – підібрати з числа колишніх бійців АТО кандидатів на заробітки в Росії», — сказав він.

За його словами, трьом колишнім учасникам бойових дій на Донбасі, жителям Дніпропетровської області, посередники запропонували виїхати в Москву на заробітки — цих бійців планували звинуватити у вчиненні вибухів в Москві.

«Нас не дивує цинізм російських спецслужб, адже саме на цих колишні бійців вони планували повісити власноруч підготовлені, як ми вважаємо, диверсії або теракти в Москві або як в Москві», — сказав Грицак.
«Я боюся робити припущення, але це може бути не єдина група українських хлопців – колишніх воїнів АТО, яких таким чином виманили ФСБшники або спецслужби Росії… щоб, здійснивши теракт або диверсію, звинуватити в цьому українську владу», – додав голова СБУ.

Читайте також:У Києві «працівник СБУ» напав на бабусю, яка продавала малину

Читайте також:Масштабну операцію, обшуки і затримання проводять у Затоці: зазначив Аваков (фото)