Події
19 серпня 2017
Польща заборонила в'їзд АТОшникам
Тепер всі українці, які воювали на сході країни, повинні будуть ховати свої «почесні» посвідчення.
news-image

Польська влада заявила, що не пустить через кордон людей, які брали участь в АТО, причому з будь-якого боку. А якщо людина приховає цей факт, то йому назавжди заборонять в'їзд в країну, повідомив депутат Ради Вадим Рабинович.

Інформує «Є!», з посиланням на crisis.in.ua.

«В Україні сьогодні, за офіційною статистикою, 306 тисяч учасників АТО. Тепер всіх їх будуть загортати з будь-якого кордону », - заявив депутат Верховної Ради України, відповідаючи на питання виборців.


В реальності ж таких нев'їзних в рази більше. Київ завжди занижує статистику, що стосується війни в Донбасі.

Тепер всі українці, які воювали на сході країни, повинні будуть ховати свої «почесні» посвідчення, а якщо їх викриють в приховуванні такого факту, то вишлють з Польщі без права в'їзду, підкреслив нардеп.

«Ми примудрилися з нашого самого європейського друга зробити майже ворога. Героїзація УПА, яка в Польщі сприймається в штики, розводить на по різні боки барикад. Якщо раніше Польща була країною, завжди підтримувала Україну, то зараз це вже не так. Незважаючи на те, що Варшава видала українцям 1,2 млн робочих віз, і наші люди наповнили їх ринок праці, відношення до «заробітчанам» постійно погіршується. Адже ми їм постійно брешемо », - зазначив політик.
Читайте також: Із Польщі депортують 21 українця
Читайте також: У Міносвіти заявили, що не мали підстав заборонити поїздку українських школярів до Росії