Політика
22 серпня 2017
Рабінович заявив про готовність зробити з України «Швейцарію Східної Європи»
Політик обурений тим, що за три роки правління у цієї влади досі немає ні плану управління країною, ні плану її економічного розвитку.
news-image

Україна за дуже короткий період часу може стати «Швейцарією Східної Європи», і це є головним завданням політичної партії «За життя». Про це заявив лідер партії, народний депутат України  Вадим Рабінович в ефірі програми «Це важліво» на херсонському телеканалі «ВТВ +», передає «Є!»

«Таких «наперсткарів», які сидять у Верховній Раді, не було ще в українській історії. Цей парламент недієздатний і не в змозі виконувати будь-які функції. У нас в Конституції чітко записано, що повинна бути парламентська коаліція, в яку входять мінімум 226 депутатів. Зараз є 216. Тобто, згідно із Законом України, цей склад парламенту повинен піти куди подалі. Саме тому склад цієї коаліції так ретельно приховують. На мої законні вимоги оприлюднити список депутатів коаліції, мені відповідають: «Ні!» І ховають руки за спину. Цим все сказано!» - заявив Рабінович.


За словами парламентарія, при владі перебувають люди, які «на догоду своїм інтересам віддають частинами державу й розповідають, що це патріотично».

«Головне для нас зараз - це мир. Якщо ми не доб'ємося миру - жодна копійка в нашу країну не прийде, а бізнес втече звідси остаточно. Тому, ті, хто голосніше за всіх кричить про те, що у нас «війна до переможного кінця» і не робить кроків до світу, насправді лише наживаються на війні і на крові, - й їх потрібно усунути від влади», - зазначив Вадим Рабінович.

Політик зізнався, що його вкрай обурює те, що за три роки правління у цієї владиі досі немає ні плану управління країною, ні плану її економічного розвитку, просування, ривка - «вони думають лише про те, як би ще взяти черговий траншік у МВФ або якого-небудь іншого кредитора».

«При цьому кожен з них, кожен з цієї влади під різними прапорами вже не один раз сидів і в уряді, і парламенті, і десь в обласних адміністраціях, вони від влади не відривалися з комсомольських часів ... Зараз вони доводять, що не можуть управляти країною. Україна - велика країна, з величезним потенціалом! Я хочу розбудити людей і показати їм, що Україна за дуже короткий період може стати «Швейцарією Східної Європи», яка сама може давати кредити решті світу. Це наше головне завдання, наша партійна мета!»- підкреслив лідер партії «За життя».


За його словами, виходом зі сформованої ситуації може стати проведення виборів, які зможуть відтіснити чинну владу «від годівниці».

«І для цього потрібно небагато, щоб почати такий шлях - прокинутися, піти на вибори й віддати свій голос не за тих, хто вже був при владі і довів свою імпотентність, а «За життя», за тих, хто не сидів по 25 років у годівниці та не доводив країну до злиднів ... і ви побачите, як через рік в країні ситуація зміниться кардинально!» - резюмував Вадим Рабінович.


Читайте також: Росія любила Україну до тих пір, поки вона «лежала під нею» - Кравчук