новини

Стартував відбір на посаду керівника Поліцейської академії

Кандидатів з числа діючих поліцейських обиратиме атестаційна комісія.

Розпочався відбір на посаду керівника Поліцейської академії. Спробувати свої можливості щодо призначення на цю посаду може кожен діючий поліцейський. Для цього слід заповнити електронну анкету, а в разі відповідності базовим вимогам - пройти низку тестів і співбесіду. Претенденти можуть заповнити електронні анкети до 3 вересня цього року. Про це повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв, передає «Є!» із посиланням на прес-службу Нацполіції.

Кандидатів з числа діючих поліцейських обиратиме окрема атестаційна комісія, створена у Нацполіції.

«Запрошую до участі і нехай першу в історії сучасної України Поліцейську академію очолить найдостойніший. Безпосереднє ж навчання курсантів у новоствореній Поліцейській академії розпочнеться у листопаді цього року в Києві. Першопрохідцями стануть новобранці патрульної поліції. Їх навчатимуть за сучасними стандартами та відповідно до потреб суспільства», – підкреслив Сергій Князєв.

Він також повідомив, що кандидатам на посаду керівника Поліцейської академії необхідно заповнити електронну анкету до третього вересня 2017 року. Для участі у процесі атестування необхідно заповнити усі обов’язкові поля анкети.

Кандидатам, які заповнять електронну анкету та які відповідають базовим вимогам, буде надіслано запрошення з датою, часом та місцем проведення тестування.

Детальніше про умови комплектування посади керівника Поліцейської академії, вимоги до кандидатів та порядок атестування можна довідатися тут.

Читайте також: Під Яремче розбився гелікоптер, пілот загинув

30 серпня 2017, 10:17

 

Loading...

До теми