Події
31 серпня 2017
Російські найманці скоїли напад на український храм в Криму: травмований архієпископ
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що напад російських силовиків на храм є посиленням російської політики.
news-image

В п'ятницю, 31 серпня, російські силовики в окупованому Сімферополі блокували храм Української православної церкви Київського патріархату. В результаті інциденту був травмований архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

Про це повідомляє видання "Крим. Реалії", інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Згідно з повідомленням, вранці російські спецслужби заблокували храм св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира УПЦ КП. При блокуванні храму було пошкоджено руку архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента.

Майно храму було зіпсовано, заявив директор держпідприємства "Національне газетно-журнальне видавництво" Андрій Щекун.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що напад російських силовиків на храм є посиленням російської політики, спрямованої на витіснення кримчан з анексованого півострова.

"Варварське ставлення російської окупаційної влади до священиків і парафіян Української православної церкви Київського патріархату в тимчасово окупованому Криму, як і постійні репресії та гоніння проти мусульман Криму, є свідченням посилення Росією політики цілеспрямованого витіснення кримських татар і етнічних українців за межі Криму і їх заміни етнічними росіянами, ввезеними з материкової Росії", – написав Чубаров у Facebook.

 

Читайте також: З початку року Ляшко шість тижнів відпочивав за кордоном
Читайте також: Поляков зібрався до психіатра