новини

В Україну з офіційним візитом прибуде перший заступник голови МВФ

В прес-службі підтвердили прибуття в Україну у вересні місії МВФ у рамках четвертого перегляду програми EFF.

Про це повідомляє  «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу Фонду.

Інформує «Є!», з посиланням на vgolos.com.ua.

Окрім цього, в прес-службі підтвердили прибуття в Україну у вересні місії МВФ у рамках четвертого перегляду програми EFF, при цьому зазначивши, що період роботи місії в Києві ще не затверджено.

Відкрита МВФ в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом 12,348 млрд доларів (близько 16,75 млрд доларів за поточним курсом) із першим траншем в 5 млрд доларів спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по 1,18 млрд (близько 1,6 млрд) і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 рр. до 0,44 млрд доларів (0,6 млрд).

Україна змогла отримати з невеликою затримкою другий транш за цією програмою на 1,7 млрд доларів на початку серпня 2015 року, після чого виникла тривала пауза в зв'язку з невиконанням умов, політичною кризою і зміною уряду.

Після приходу нового Кабміну на чолі з Володимиром Гройсманом у квітні 2016 року переговори щодо продовження фінансування було відновлено, проте МВФ вирішив виділити третій транш у розмірі 1 млрд доларів лише в середині вересня, четвертий - 3 квітня 2017 року.

Згідно з новим графіком подальших переглядів економічної програми України, затвердженим радою директорів разом із четвертим траншем, до кінця 2017 року заплановано три перегляди: четвертий - у середині травня, п'ятий - у середині серпня, шостий - у середині листопада. У разі успішного виконання владою встановлених програмою вимог Україна за підсумками четвертого перегляду може залучити 1,907 млрд, за підсумками п'ятого - 1,28 млрд доларів, за підсумками шостого - 1,28 млрд доларів. Всього близько 4,46 млрд доларів.

Читайте також: Україна очікує черговий транш кредиту від МВФ

6 вересня 2017, 01:42

 

Loading...
Loading...

До теми