Політика
17 жовтня 2017
Рабінович: «Ми не піддамося на провокації і будемо стояти під НБУ, поки Гонтареву і Рожкову не заарештують» (відео)
На мітингу зібралося близько 6 тисяч протестувальників, при цьому правоохоронними органами було затримано кілька провокаторів.
news-image

Акції протесту під Національним банком України триватимуть, поки глава НБУ Валерія Гонтарєва і її заступниця Катерина Рожкова не будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за свої злочини, і ніякі провокації не зможуть зірвати мітинг.

Про це заявив народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, виступаючи на безстроковій мирній акції протесту, яка продовжилася з ініціативи його політсили у вівторок, 17 жовтня, під стінами НБУ, повідомляє «Є!».

Відзначимо, на мітингу зібралося близько 6 тис. протестувальників, при цьому правоохоронними органами було затримано кілька провокаторів.

"Під Національним банком України знову зібралися на мітинг бомжі - саме таку версію транслює на всю країну телеканал "Опозиційного блоку" - "Інтер". Так, я підтверджую: ми стали бомжами після того, як ця влада почала керувати країною! Так, ми стали бомжами після того, як ті, хто сидять в НБУ знищили нашу фінансову систему! І, тим не менш, ми - бомжі - домоглися того, що Гонтарєва пішла. Але ми поки що не добилися того, щоб її остаточно прибрали з Нацбанку і завели на неї кримінальну справу. Тому зараз головне наше завдання - домогтися цього! І ми не підемо, поки Гонтарєву і Рожкову не посадять до в'язниці!" - заявив політик.

Парламентарій зазначив, що акція під Нацбанком не закінчиться, доки не будуть виконані вимоги мітингувальників.

"Вони, ті, що сидять при владі та в НБУ, чекають, коли ми підемо. Але ми більше не підемо! Я пропоную стояти тут кожного дня доти, поки не будуть виконані наші вимоги, поки не посадять казнокрадів і вбивць гривні Гонтарєву та Рожкову. На їх хитрощі ми більше не купимося! Україні необхідно зробити кілька важливих кроків в економіці, але починати треба з відповідальності керівництва Нацбанку, конкретно - спільниці Гонтарєвої і Рожкової", - переконаний народний депутат.

Вадим Рабінович вважає, що нинішня влада своїми діями знищує країну, і поки при владі перебувають той же президент і та ж Верховна Рада, ситуація не зміниться. Тому, на думку політика, Україні необхідні перевибори.

"Сьогодні під гаслами патріотизму і демократії до влади прийшли негідники, які безсовісно знищують країну так, як не робили навіть їх попередники. Тому один з кроків - термінове перезавантаження влади через вибори! Яка різниця, який закон приймуть, якщо при владі залишаються ті ж особи? Що зміниться в країні, якщо залишаються той самий президент і та ж сама Верховна Рада? В Конституції України записано: народ України має право на свою країну! Народ, а не якась зграя, має право керувати своєю країною і вибирати собі владу!" - підкреслив лідер партії "За життя".

Він також нагадав, що, проголосувавши за судову реформу, БПП, "Народний фронт" і "Опозиційний блок" будуть разом продовжувати грабувати країну.

"Ми ситі по горло цими управлінцями!.. Відбулася домовленість влади з криміналом. Три партії - БПП, "Народний фронт" та "Опозиційний блок", проголосувавши за судову реформу, вирішили разом продовжувати грабувати народ і країну. Тому, з владою не буде ніякого миру!" - констатував парламентарій.

При цьому народний депутат пообіцяв, що акції протесту під НБУ - це тільки початок, тому що не можна домогтися поліпшення економічної ситуації в країні, не зміцнивши національну валюту.

"Ми стоятимемо тут до переможного кінця! І в першу чергу ми приберемо ворога №1 - Гонтарєву. Адже якщо ми не зміцнимо гривню і не повернемо вклади, ми не доб'ємося нічого", - упевнений Вадим Рабінович.

Лідер партії "За життя" також попередив, що ніякі провокації не зможуть зірвати мирний мітинг біля Національного банку.

"У нас спокійний конституційний мітинг. Ми не порушуємо законів. Усі провокатори, які сьогодні прийшли сюди - вони від влади. Тому ми будемо стояти і сьогодні, і завтра, поки не заарештують злочинниць з керівництва Нацбанку. Їм спокою не буде відтепер і доти, поки вони не понесуть відповідальність за свою діяльність, доти, поки злодійкуваті чиновники не сядуть до в'язниці!" - резюмував політик.