новини

В Китаї побудують підвісну залізницю

Витрати на будівництво підвісних залізниць складають менше однієї п’ятої від подібних на будівництво метрополітену.

Китай планує побудувати комерційні підвісні залізничні лінії з використанням поїздів на літієвих батареях, які дозволять вирішити проблеми пробок і забруднення в мальовничих районах.

Про це пише ZN.UA з посиланням на Сіньхуа, інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Повідомляється, що в провінції Гуйчжоу (Південно-Західний Китай) завершується будівництво надземної монорельсової лінії протяжністю більше 10 кілометрів для поїздів на літієвих батареях, повідомив член Академії наук Китаю Чжай Ваньмін. Інша подібна лінія в місті Ченду – адміністративному центрі провінції Сичуань (Південно-Західний Китай), також знаходиться в процесі планування, додав він.

У минулому році поїзд на літієвих батареях зі швидкістю 60 км/год успішно курсував на 1,4-кілометровій пробній монорельсовій лінії, розробленій науковою командою Чжай Ваньміна. Загальний пробіг складу в цілому нараховує 10 тис. кілометрів. Витрати на будівництво підвісних залізниць складають менше однієї п’ятої від подібних на будівництво метрополітену. До того ж, такі дороги не забруднюють навколишнє середовище і не впливають на наземні об’єкти. Підвісні залізниці – це новий вибір для вирішення проблеми пробок в містах, а також гарний транспортний засіб для відвідувачів у мальовничих районах, вказав Чжай Ваньмін. В даний час деякі міста Китаю, включаючи Ханьчен (пров. Шеньсі, Північно-Західний Китай), планують зведення надземних монорейкових ліній.

Читайте також: Поблизу Севастополя на пішохідному переході бетономішалка збила двох братів: є загиблі (фото)
Читайте також: Потяги Інтерсіті до Перемишля ненадовго змінили маршрут

20 жовтня 2017, 19:58

 

Loading...

До теми