Події
27 жовтня 2017
Молдова не пустила в країну експерта з РФ, який їхав на конференцію комуністів
Делягін їхав у Молдову для участі в конференції, присвяченій 100-річчю Жовтневої революції.
news-image

Прикордонна служба Молдови не пустила в країну директора російського Інституту проблем глобалізації Михайла Делягіна. Як він написав у своєму Facebook, його "висилали з країни як небажаний елемент", передає «Є!» із посиланням на Європейську правду.

У кишинівському аеропорту йому повідомили, що в'їзд в країну заборонений, після чого тим же рейсом відправили назад до Москви.

"Ймовірно, оголошення мене "загрозою " одночасно "національній безпеці, громадському порядку та громадському здоров'ю "викликано тим, що минулі два рази я приїздив до Молдови на запрошення нинішнього президента Ігоря Додона і його партії", - прокоментував Делягін причину свого видворення.

У коментарі російському виданню "Інтерфакс" прикордонники пояснили, що Делягіну заборонили в'їзд до Молдови, оскільки він не зміг пояснити мету візиту.

Делягін їхав у Молдову за запрошенням молдовських комуністів і Партії європейських лівих для участі в конференції, присвяченій 100-річчю Жовтневої революції.

Читайте також: Держдума РФ привітала Україну з 73-ю річницею визволення від фашистів і засудила заборону георгіївської стрічки