Події
3 листопада 2017
У Сєвєродонецьку вбили депутата
Вбито депутата міської ради Сергія Самарського.
news-image

Вчора, 02.11.2017 року, біля свого будинку, був вбитий депутат Сєвєродонецької міської ради, радник міського голови м.Сєвєродонецька з питань боротьби з корупцією, журналіст, головний редактор газети і інтернет-видання "Прав -да! " Сергій Самарський, передає «Є!» із посиланням на Прав-да!
Також про це повідомив у Фейсбуці Григорій Пригеба, заступник сєвєродонецького міського голови. Інформацію про вбивство підтвердили також депутати Сєвєродонецької міськради.Як пише видання В час пик, Сергій Самарський був головою депутатської фракції БПП в Сєвєродонецькому міському раді, громадським активістом. Виступав проти незаконних дій Опозиційного блоку в Сєвєродонецьку.

Останнім часом Сергій Самарський інформував про дії Ігоря Буткова, депутата Сєвєродонецької міськради фракції Опозиційний блок, який блокує засідання сесій, кілька разів намагався зняти з посади сєверодонецького мера, а зараз збирає підписи за його відставку.

"Останній пост Сергія в Фейсбук був про те, що Бутков і його команда вирішили провести збори на ринку «Радість», контрольованим раніше і сьогодні людиною, що внесена до списків СБУ і розшукується за злочини проти держави - Михайлом Васильченком. Сергій Самарський завжди активно виступав проти влади "регіоналів" в Сєвєродонецьку, в минулому скликанні міської ради він був єдиним депутатом від демократичних сил," - пише видання В час пик.

Речниця поліції Луганщини Тетяна Погукай підтвердила "Українській правді" факт убивства.

"Близько пів на першу ночі тіло Сергія Самарського знайшли у районі будинку №1 ЖК "Мрія" міста Сєверодонецька з ознаками насильницької смерті – розбита голова", – сказала Погукай.

Вона додала, що наразі судові медики проводять розтин тіла з метою встановлення остаточної причини смерті. На місці продовжує працювати слідчо-оперативна група.

"Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України", – сказала Погукай.

Вона зазначила, що поліція розглядає декілька версій убивства.

"Основна – убивство на підґрунті його політичної діяльності, бо він був дуже відомою людиною у місті, займав таку активну позицію і дуже підтримував інтереси громадян. Не відкидається версія розбійного нападу і інші версії, пов'язані з його бізнесовими справами, якими він займався до депутатства", – сказала Погукай.

Луганщина.ua з посиланням на джерело в правоохоронних органах пише, що тіло Самарського виявили після заяви в поліцію його дружини, яка не змогла йому додзвонитися після роботи. Депутат дзвонив дружині, виходячи з міськради о 18:00.