Суспільство
4 листопада 2017
Умеров про анексію Криму: 80% офіцерського складу переприсягнуло Росії
Умеров: У Криму було 300 українських військових частин.
news-image

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров уважає, що українська влада "не здавала Криму, але намагалася уникнути крові". Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Цензор.НЕТ", передає «Є!».

Коли це все відбувалося, був слабкий період розвитку України. Армія була відсутня. Янукович же спеціально її знищив. І мабуть, у тих, хто керував Україною одразу після Януковича, запанувала думка, що ми не зможемо протистояти Росії, – зазначив він.

За словами Умерова, "час показав, що вони були страшно неправі, тому що воєнні дії розгорнулися на території України, але в іншому регіоні, на Донбасі".

Він нагадав, що у Криму "було 300 українських військових частин".

А для чого військові частини? Для того, щоб бюджетні гроші проїдати? Щоб просиджувати штани? І після цього, коли військові частини було прибрано з Криму, вивезено особовий склад, виявилося, що 80% офіцерського складу переприсягнуло Росії. Згадую цю горезвісну фразу: "Ми чекаємо наказу". То вони чекали одного наказу – "піти"! Ніхто з них не чекав наказу "воювати!". Хоча вони за обов'язком, за присягою були зобов'язані це робити, – підкреслив Умеров.

Він визнав, що влада України протягом багатьох років "недопрацьовувала в ідеологічній роботі".

СБУшники зрадниками виявилися всі. 100%. Міліціонери виявилися всі зрадниками. Одиниці, які покинули службу і не переприсягнули, – заявив Умеров.