Суспільство
18 листопада 2017
З України депортували вісьмох громадян Грузії – СБУ
Літак із громадянами Грузії вилетів із Києва о 17.15.
news-image

Сьогодні до Грузії з України примусово повернули вісьмох громадян Грузії. Про це у Facebook інформує Служба безпеки України (СБУ), передає «Є!»

Захід спільно реалізовували СБУ, Національна поліція України (НПУ), Державна міграційна служба (ДМС) та Державна прикордонна служба України.

Рішення прийняте СБУ на підставі відповідних матеріалів ДМС і НПУ, які свідчать, що діяльність іноземців суперечить інтересам забезпечення національної безпеки України. Усі дії співробітників правоохоронних органів здійснені відповідно до вимог національного і міжнародного законодавства з метою запобігання скоєнню злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України, – ідеться в повідомленні.

За інформацією позафракційного народного депутата Юрія Дерев'янка, літак із громадянами Грузії вилетів із Києва о 17.15.

Літак Ан-26 Нацгвардії України, який закріплений за головою Нацгвардії генералом Алеровим, вилетів з аеропорту Жуляни о 17.15. Очевидно, що літак приземлиться у Тбілісі приблизно о 21.15. Викрадені, очевидно, знаходяться на борту. Рейсу не було в офіційних реєстрах польотів, – написав  Дерев'янко у Facebook.