Спорт
7 грудня 2017
«Шахтар» здолав «Манчестер Сіті» і вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
М'ячі на стадіоні «Металіст» забили Бернард на 26-ій хвилині та Ісмаїлі — на 32-ій.
news-image

Матч заключного 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому «Шахтар» приймав «Манчестер Сіті» у Харкові, завершився перемогою української команди. Гра завершилась з рахунком 2:1, пише «Є!» з посиланням на Громадське.

М'ячі на стадіоні «Металіст» забили Бернард на 26-ій хвилині та Ісмаїлі — на 32-ій.

Однак, наприкінці матчу, у доданий арбітром час Серхіо Агуерро реалізував пенальті, забивши для «Манчестер Сіті» єдиний гол у матчі.

Водночас, «Шахтарю» достатньо було зіграти у матчі внічию, аби потрапити на 2-е місце в підсумковій турнірній таблиці групи.

18 жовтня донецький «Шахтар» у матчі третього туру групового турніру Ліги чемпіонів на виїзді здобув перемогу над голландським «Фейєноордом» з рахунком 2:1.

У матчі-відповіді, у Харкові «Шахтар» повторно обігравголландський «Фейеноорд» з рахунком 3:1.