Події
12 грудня 2017
Осінній призов на строкову службу завершився: близько 70% неявки
Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення АТО.
news-image

В Україні завершилась призовна кампанія "Осінь-2017", особливістю якої є додатковий призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сухопутних військ Збройних сил України, передає «Є!» із посиланням на Українські новини.

"Військовими комісаріатами України було призвано та направлено до військ (сил) - 12 460 осіб, у тому числі до Збройних Сил України - 8 360, Національної гвардії України - 3 500, Державної спеціальної служби транспорту - 600, тобто військові комісаріати виконали державне завдання на 100%", - сказано в ньому.

Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення антитерористичної операції.

Зазначається, що на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1997-1990 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

"Проте проблеми з тими, хто уникає строкової служби у війську не бракує. Близько 70 відсотків неявки призовників до військових комісаріатів. З тих майже третина перебувають у розшуку. Тож згідно з законодавством представники військових комісаріатів мають право вручати повістки будь-де", - йдеться в повідомленні.

За ухиляння від обов’язкової служби у війську світить реальний термін ув’язнення – до трьох років.  

Читайте також: Нардеп розмістив фото своєї дівчини в центрі Нью-Йорка