новини

«Укрзалізниця» працює над припиненням залізничного сполучення із Росією - Омелян

Він зазначив, що Україна не зазнає збитків від припинення курсування російських поїздів через свою територію.

Після того, як Росія пустила поїзда в обхід України, "Укрзалізниця" також розглядає питання припинення залізничного сполучення з РФ. Про це в коментарі "112 Україна" заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Як розповів Омелян, перед прийняттям такого рішення повинні бути проаналізовані всі нюанси, інформує «Є!», з посиланням на 112.ua.

"Питання щодо залізничного сполучення із РФ в першу чергу розглядається зараз "Укрзалізницею". Думаю, про остаточне рішення ми зможемо повідомити у 2018 році. Є дві складові – вантажне і пасажирське. Із пасажирського у нас є єдиний російський поїзд, який курсує по напрямку "Кишинів-Москва" і декілька український, які прямують на Москву. Після аналізу, проведеного "Укрзалізницею", ми будемо готові прийняти урядове рішення відповідного характеру", - заявив Омелян.

Він зазначив, що Україна не зазнає збитків від припинення курсування російських поїздів через свою територію.

"Щодо прямих збитків для "Укрзалізниці", вони в розмірі однієї гривні на рік. Може хтось не знає, ця ділянка, якою ішли транзитні потяги, вантажні, пасажирські до півдня РФ свого часу "Укрзалізниця" уклала угоду з РЖД про фактично безкоштовне транзитне проходження", - констатував міністр.
Читайте також: НАБУ затримало ще 4 осіб, які причетні до справи про розкрадання коштів в Держінвестпроекті
Читайте також: Google опублікував найпопулярніші пошукові запити українців у 2017 році

13 грудня 2017, 01:18

Loading...
Loading...

До теми