Події
14 грудня 2017
ІДІЛ погрожує США терактами через рішення Трампа щодо Єрусалима
Ісламська держава заявила, що проведе терористичні операції у США, проілюструвавши повідомлення фотографіями Таймс-Сквер у Нью-Йорку та, імовірно, пояса смертника і детонатора.
news-image

Терористичне угруповання "Ісламська держава" пригрозила США терактами у відповідь на рішення адміністрації Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

Про це у четвер повідомив один із акаунтів ІДІЛ у соцмережах, повідомляє «Є!» з посиланням на Європейську Правду.

У повідомленні одного зі своїх акантів у Telegram під назвою "Чекайте нас" та "ІДІЛ в Мангеттені" "Ісламська держава" заявила, що проведе терористичні операції у США, проілюструвавши повідомлення фотографіями Таймс-Сквер у Нью-Йорку та, імовірно, пояса смертника і детонатора.

"Ми проведемо більше операцій на вашій землі, до останньої години, ми спалимо вас вогнем війни, яку ви почали в Іраку, Ємені, Лівії, Сирії та Афганістані. Просто чекайте", - ідеться у повідомленні терористів.
"Визнання вашим "собакою Трампом" Єрусалима столицею Ізраїлю змушує нас визнати вибухівку столицею вашої країни", - пригрозили терористи.

Вашингтон викликав широкомасштабні протести в арабському світі своїм рішенням щодо Єрусалима. Спірне місто протягом десятиліть перебуває в основі ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Читайте також:Трамп оголосив про перемогу над ІДІЛ