Суспільство
20 грудня 2017
У мережі показали фото неймовірної краси новорічної ялинки в Києві з висоти пташиного польоту
Також між Софійською та Михайлівською площами почало працювати новорічне містечко.
news-image

Святкові заходи триватимуть майже місяць.

Увечері 19 грудня, у День Святого Миколая, на Софійській площі в Києві відбулося засвічення головної новорічної ялинки. На святкове дійство прийшли сотні людей.

У Києві засяяла головна новорічна ялинка в Києві відбулося засвічення головної новорічної ялинки. На святкове дійство прийшли сотні людей.

На сторінці Vnebo.com.ua у Facebook виклали фото ялинки з висоти пташиного польоту, авторства Олександра Гончарова, передає «Є!» посилаючись на ТСН.

Нагадаємо, 28-річну смереку до Києва привезли з Карпат. Дорогою у дерева обламалися чимало гілок і вона була непривабливою. Проте вже сьогодні вона стала справжньою красунею і засяяла тисячами різнобарвних вогнів. Її прикрасили 3,6 км неонових гірлянд.

Також відсьогодні між Софійською та Михайлівською площами почало працювати новорічне містечко, де можна придбати сувеніри та різну смакоту.

Святкові гуляння в центрі Києва триватимуть упродовж наступних чотирьох тижнів. Найближчі великі дійства та святкові дати – Різдво 25 грудня, зустріч Нового року в ніч із 31 грудня на 1 січня, Різдво 7 січня та Старий Новий рік 14 січня, коли й завершаться масові гуляння.