Суспільство
20 грудня 2017
На відкритті ялинки в Івано-Франківську дівчину поранили петардою
Постраждала госпіталізована.
news-image

В Івано-Франківську під час урочистого відкриття новорічної ялинки через неправильний політ петарди постраждала 17-річна дівчина. Про це повідомляє місцеве видання "Бліц-Info", передає «Є!»

За інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Ігоря Влізло, при запуску святкового феєрверку одна з петард змінила траєкторію польоту і потрапила в голову 17-річній дівчині.

"Для запуску феєрверку була заключена угода між департаментом культури та компанією "ПІРО-ІФ", яка забезпечує сертифікованими піротехнічними засобами на святкових дійствах. Під час запуску всі заходи безпеки були дотримані, глядачі знаходились на відстані, за огорожею. Та одна із петард змінила траєкторію польоту і травмувала дівчину.

Наразі потерпіла у лікарні, там їй надають кваліфіковану допомогу. На місці є начальник управління охорони здоров'я МВК Марія Бойко. За словами медиків, вона прийшла до тями і її життю нічого не загрожує. Щодо інциденту, то тут працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує всі обставини", - зазначив він.

Читайте також: Світильник-менора встановлений на Європейській площі