новини

Сину Шуфрича, який збив людину у Києві, суд виніс вирок

Лисенко розповів, що Шуфрич під час суду «повівся людяно».

Нестора Шуфрича-молодшого, який збив у Києві людину, засудили до року умовного покарання.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат постраждалого Олексія Мельниченка В'ячеслав Лисенко, інформує «Є!», з посиланням на Українську правду.

 Він розповів, що у четвер відбулося останнє засідання в судовому процесі над Шуфричем-молодшим.
"Вердикт суду: визнати Шуфрича винним в скоєнні правопорушення, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки і звільнити від відбування основного покарання з відстрочкою на один рік", - написав він.
"За чотири місяці потерпілий пережив кілька операцій, у тому числі на головному мозку, пройшов реабілітаційний курс. Між сторонами було укладено мирову угоду, в результаті якого Олексію виплатили моральний і матеріальний збиток в розмірі одного мільйона гривень. Так співпало, що саме сьогодні Олексій оформив договір купівлі будинку в Херсоні, звідки родом", - повідомив адвокат.

За словами Лисенка, у січні 2018 року Мельниченко зроблять імплантацію титанової пластини в череп і "тільки після відновлення від операції можна буде говорити про повернення до звичайного життя".

"Все лікування оплачує обвинувачений", - додав він.

Лисенко розповів, що Шуфрич під час суду "повівся людяно".

"Як представник потерпілого на суді я висловив волю Олексія: покарання має бути мінімальним в межах санкцій ст. 75 КК України", - написав він.
"Умови, що полегшують вину, обвинувачений виконав. Покарання, яке він отримав, в даній ситуації за законом є максимально суворим", - написав адвокат.
Читайте також: У Києві на парковці біля «Епіцентру» сталась масштабна аварія: постраждало п'ять автомобілів (фото)
Читайте також: Олесь Довгий прокоментував слова Луценка

28 грудня 2017, 20:37

 

Loading...

До теми

Авторизація