новини

В НАБУ надали звіт про боротьбу із корупцією у 2017 році

У відомстві також поінформували, що наразі у судах знаходяться понад 100 справ від НАБУ.

Станом на кінець 2017 року Національне антикорупційне бюро України  розслідувало майже 500 проваджень щодо топ-корупції.

Інформує «Є!», з посиланянм на ukrinform.ua.

“На кінець 2017 року детективи НАБУ розслідують майже 500 проваджень щодо топ-корупції. З огляду на розміри збитків від злочинів та посади задіяних в них осіб більшість розслідувань набули резонансу в суспільстві”, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у відомстві нагадали про розслідування справ щодо розтрати 149 млн грн під час закупівлі палива для Міноборони (підозрюються 4 особи, в тому числі заступник міністра оборони Ігор Павловський); справу щодо розтрати 28,5 млн грн при закупівлі двигунів для танків на Львівському бронетанковому заводі; справу щодо розкрадання 16 млн грн, виділених на реалізацію проекту “Стіна”; справу щодо розтрати 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб Національної гвардії України; “газову справу”; розслідування щодо корупції на Укрзалізниці тощо.

У відомстві також поінформували, що наразі у судах знаходяться понад 100 справ від НАБУ.
“Найбільшим викликом у роботі Бюро залишається неспроможність судової системи розглядати справи, скеровані НАБУ та САП до суду. Сподіваємося, що 2018 року таки буде створено Антикорупційний суд, який забезпечить винесення вироків корупціонерам”, - підсумували у НАБУ.
Читайте також: На Житомирщині правоохоронці затримали чоловіка, який намагався зґвалтувати 9-річну дитину
Читайте також: На Буковині в психоневрологічному інтернаті утримують людей в холоді і в голоді

5 січня 2018, 22:19

 

Loading...
Loading...

До теми