Суспільство
18 січня 2018
Секрет довголіття і здоров'я: чому японки ніколи не товстіють та живуть дуже довго
В Японії в школі дітям викладають основи здорового харчування.
news-image

Чи знаєте ви, що середня тривалість життя японських жінок становить 84 роки? Вони не тільки живуть довше за всіх, але вони також вважаються стійкими до старіння. У цій статті ми хочемо поділитися з Вами секретом довголіття і вічної молодості японських жінок, пише «Є!» з посиланням на портал Щоденно.

Японська письменниця Наомі Моріяма, дослідивши японську кухню, написали в своїй книзі про природну боротьбу японок проти старіння і зайвої ваги. На думку автора, традиційна японська кухня включає в себе продукти, які зупиняють збільшення ваги і старіння.

Звичайні продукти, такі як риба, морська капуста, фрукти, соя, рис, овочі і зелений чай, насправді, споживаються на регулярній основі, і всі вони надають омолоджуючу дію і сприяєть схудненню, або ж збереженню нормальної і прийнятної ваги.

Крім того, домашні традиційні страви зазвичай складаються зі смаженої риби, рису, варених овочів, супів, зеленого чаю і фруктів. Японці – найбільші споживачі риби у всьому світі. Насправді, майже 10% всього споживання риби в світі відноситься до цієї нації. Це досить дивно, тому що японці складають 2% населення земної кулі.

У своїй книзі автор також вказує на те, що в школі дітям викладають основи здорового харчування з самого дитинства: їсти повільно і оцінювати споживану їжі. Також є правила поведінки за обіднім столом – величезні порції або заповнення чаші не допускаються. Крім того, для кожної страви існує окрема посудина.

В Японії сніданок є найбільш важливою частиною щоденного харчового раціону: зазвичай він включає в себе ряд продуктів і напоїв (зелений чай, варений рис, суп, молодий часник, водорості, омлет або шматочок риби).
Японці рідко їдять солодку їжу. Багато хто думає, що японські жінки не люблять шоколад, печиво, морозиво або торти. Але правда полягає в тому, що жінки чудово розуміють, якої непоправної шкоди здоров’ю можуть завдати всі ці продукти.

Читайте також:Трамп поскаржився на занадто великі й калорійні порції їжі в Білому домі